AYDIN SANDALYE

Sandalye, Masa ve Koltuk imalatında alanında en iyisi...

Misyonumuz & Vizyonumuz

Firmamız, müşteri mutluluğunu kendisine misyon edinmiştir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı,  %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı düstur edinmiştir.

Ürün Teslimatı

İstanbul’un bütün ilçelerine gönderim yapıyoruz. Gönderim ücreti için detaylı bilgiye iletişim sayfasındaki bilgilerden bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

AYDIN SANDALYE

HAKKIMIZDA

Mobilya sektöründe 20 yıldan fazla tecrübemizi referans alarak 2015 yılında İstanbul’da Aydın Sandalye firmasını faaliyete geçirdik.
2015 yılından bu zamana kadar "Ürünlerimizin, tedarikçilerimizden başlayarak müşterilerimizin müşterilerine kadar uzanan hayat sürecinde; kalitesini, ulusal ve uluslararası standartlar çerçevesinde korumak, geliştirmek ve bu amaçla kurulan kalite ve yönetim sistemlerimizin etkinliğini sürekli iyileştirmek." ilkesiyle yola çıkan firmamız, geçen bu süreçte ulusal ve uluslararası birçok projelere imzasını atmıştır.

Rahatlık ve konforu güvenle buluşturan ürünlerimizi insan ve çevre sağlığına zarar vermeden, çağın teknolojilerini kullanarak, eğitimli ve katılımcı personelimizle doğru ve zamanında üretim yapmak, müşterilerimize ürünlerini zamanında teslim etmek ve ihtiyaç duydukları anda ulaşılabilir olmak en büyük gayemizdir.